KONST / Litografier / Färglitografi 8459318
nr 845 9318
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Ilkka Pärni (f. 1959), signerad, 100/150
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 september 2013
kl 19:17:37
100 kr
250 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni